Bookmaker Mostbet se sídlem v České republice je unikátní herní zážitek s vysokou šancí na výhru, ať už se jedná o sportovní sázení nebo online kasina. Nejvýhodnější kurzy, obrovský výběr sportovních událostí a her, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry jsou jen některé z našich výhod. Sázky na vaše oblíbené týmy a sportovce, stejně jako kasino Mostbet, jsou nyní dostupné na vašem smartphonu díky mobilní aplikaci!
  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

Otevření expozice

Videa

V pořadí již šestou muzejní sezonu zahájila začátkem měsíce května expozice v Mezinárodním památníku obětem II. světové války v Mostě. 

 

 

 

Dveře expozice se sice otevřely už 2. května, nicméně slavnostní zahájení sezony proběhlo v neděli 12. května, tedy přesně v den, kdy jsme si připomenuli 75 let od prvního velkého spojeneckého náletu na chemický závod v Záluží. V duchu tohoto výročí se ponese celá muzejní sezona. V ten den jsme si také připomněli naše malé výročí. Přesně na den před šesti lety jsme uvedli expozici opět do lného provozu.

Hned v úvodu nás opět se svými 17 klienty navštívilo Offroad safari a přišlo se podívat několik dalších zájemců. Také k nám zavítalo přes třicet žáků a čtyři učitelky ze základní školy Archa z Prahy. Na slavnostní otevření sezny dorazilo dvacet lidí. Nechyběli mezi nimi dva nadšenci pro vojenskou historii, kteří dorazili v uniformě Rudé armády a v kozácké uniformě.

 

 

 

f